MASZ PRAWO Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Krok, ul. Żeliwna 38/1B, 40-599 Katowice

O Nas

Witamy Państwa na stronach internetowych Kancelarii MASZ PRAWO.

Kancelaria MASZ PRAWO specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw, w sposób ciągły i kompleksowy, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw informatycznych (software house'ów). Posiadamy doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw z branż: FinTech, RegTech, IoT, Industry 4.0, robotics, gaming, software development, transportowej i budowlanej. Obsługę prowadzimy w językach polskim i angielskim. Zajmujemy się głownie działalnością na rynku polskim, brytyjskim, irlandzkim, niemieckim, szwedzkim, kanadyjskim i amerykańskim.

Oprócz obsługi przedsiębiorstw, świadczymy również usługi dla klientów indywidualnych, głównie w zakresie spraw odszkodowawczych (szkody komunikacyjne, szkody na osobie, szkody majątkowe) i rodzinnych (rozwody, alimenty, prawa do opieki nad dzieckiem, podział majątku wspólnego).

W kontaktach z klientami stawiamy na dobrą komunikację, mobilność i nowoczesność, zaś powierzone nam problemy rozwiązujemy kompleksowo, sprawne i profesjonalnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami za pośrednictwem zakładki oferta oraz do kontaktu za pośrednictwem naszego formularza z zakładki kontakt.