MASZ PRAWO Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Krok, ul. Żeliwna 38/1B, 40-599 Katowice

About

Niezależnie od tego czy kiedykolwiek korzystaliśmy z pomocy prawnej czy nie, każdy z nas na pewno nie raz słyszał o tym, że usługi prawne są drogie, prawda? Że przysłowiowego Kowalskiego nie będzie na nie stać, że w razie sporu z urzędem, firmą bądź osobą zamożną nie będzie mógł otrzymać żadnej pomocy, i że każda próba upomnienia się o swoje jest z góry skazana na niepowodzenie? Stąd już tylko prosta droga do wniosku, że skoro nic nie da się zrobić, to należy za każdym razem godzić się z nienależnym mandatem, bzdurną decyzją urzędnika, bezpodstawnym wezwaniem do zapłaty, zaniżonym odszkodowaniem, zawyżonymi bądź ukrytymi opłatami, głodowymi świadczeniami z ZUS’u i setkom podobnych nadużyć, z którymi borykamy się każdego dnia. Odkąd pierwszy raz spotkałem się z takim typem myślenia, postanowiłem pokazać ludziom że nie są tak bezbronni, jak im się wcześniej wydawało. W ten sposób powstała kancelaria „MASZ PRAWO”.

W pierwszym etapie swojej działalności kancelaria koncentrowała się na świadczeniu pomocy prawnej dla klientów indywidualnych, zarówno w zakresie sporów z administracją państwową i samorządową, sporów z przedsiębiorstwami, w tym zwłaszcza w sprawach odszkodowawczych i pracowniczych, jak i w sprawach bardziej dla klientów osobistych, takich jak rozwody, alimenty czy spadki. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na obsługę prawną, do profilu kancelarii zostały włączone usługi dla przedsiębiorców, w tym zwłaszcza działających w branżach: informatycznej, medycznej, transportowej i budowlanej.

Obecnie, działalność kancelarii „MASZ PRAWO” opiera się na trzech filarach, którymi są: dział usług dla klientów indywidualnych (osób fizycznych), dział usług dla przedsiębiorców (osób prowadzących działalność gospodarczą, spółek osobowych i kapitałowych) oraz dział usług dla klientów zagranicznych, głównie z obszaru Wielkiej Brytanii i Irlandii. Każdy z działów rozwiązuje powierzone mu problemy w sposób kompleksowy, obejmujący wszystkie etapy danej sprawy: przedsądowy, sądowy oraz egzekucyjny. W zakresie rozwiązywania wieloetapowych problemów prawnych, kancelaria współpracuje z notariuszami, komornikami, biegłymi rewidentami i doradcami podatkowymi.

W kontaktach z klientami stawiamy na mobilność i nowoczesność, zaś powierzone nam problemy rozwiązujemy sprawne i profesjonalnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami za pośrednictwem zakładki “oferta” oraz do kontaktu za pośrednictwem naszego formularza z zakładki “kontakt”.