MASZ PRAWO sp. z o.o., ul. Kościelna 11A, 43-109 Tychy

Oferta dla aplikantów


MASZ PRAWO sp. z o.o. zawsze zainteresowana jest nawiązaniem współpracy z osobami, którym w profesjonalnej działalności przyświecają wartości takie jak: pełne zaangażowanie w wykonywane zadania, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów prawnych, szacunek dla klienta i jego profesjonalna obsługa, mobilność i dyspozycyjność.


Znając specyfikę odbywania aplikacji, MASZ PRAWO sp. z o.o. dobiera wymiar czasu pracy i liczbę zadań zlecanych aplikantom w taki sposób, aby nie zakłócić procesu ich szkolenia. Z uwagi na
charakter pracy aplikanta, posiadanie prawa jazdy kategorii B oraz znajomość języków obcych zawsze zostaną uznane za dodatkowe atuty.


Odpowiadając na ofertę pracy, powinieneś wypełnić nasz formularz w całości, w szczególności zaś wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez spółkę.


Aktualnie spółka prowadzi rekrutację na następujące stanowiska: aktualnie brak ofert pracy.


Jeśli jesteś aplikantem radcowskim lub adwokackim i życzysz sobie, aby spółka umieściła Twoje CV w swojej bazie danych, wyślij je na adres: kancelaria@masz-prawo.com. Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez spółkę.