MASZ PRAWO Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Krok, ul. Żeliwna 38/1B, 40-599 Katowice

Oferta dla aplikantów


Kancelaria MASZ PRAWO zawsze zainteresowana jest nawiązaniem współpracy z osobami, którym w profesjonalnej działalności przyświecają wartości takie jak: pełne zaangażowanie w wykonywane zadania, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów prawnych, szacunek dla klienta i jego profesjonalna obsługa, mobilność i dyspozycyjność.


Znając specyfikę odbywania aplikacji, kancelaria MASZ PRAWO dobiera wymiar czasu pracy i liczbę zadań zlecanych aplikantom w taki sposób, aby nie zakłócić procesu ich szkolenia. Z uwagi na
charakter pracy aplikanta, posiadanie prawa jazdy kategorii B oraz znajomość języków obcych zawsze zostaną uznane za dodatkowe atuty.


Odpowiadając na ofertę pracy, powinieneś wypełnić nasz formularz w całości, w szczególności zaś wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kancelarię.


Aktualnie kancelaria prowadzi rekrutację na następujące stanowiska: aktualnie brak ofert pracy.


Jeśli jesteś aplikantem radcowskim lub adwokackim pierwszego lub drugiego roku i życzysz sobie, aby kancelaria umieściła Twoje CV w swojej bazie danych, wyślij je na adres: kancelaria@masz-prawo.com. Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kancelarię.