MASZ PRAWO sp. z o.o., ul. Kościelna 11A, 43-109 Tychy

Oferty pracy


MASZ PRAWO sp. z o.o. zawsze zainteresowana jest nawiązaniem współpracy z osobami, którym w profesjonalnej działalności przyświecają wartości takie jak: pełne zaangażowanie w wykonywane zadania, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów prawnych, szacunek dla klienta i jego profesjonalna obsługa, mobilność i dyspozycyjność.


W procesie rekrutacji zawsze staramy się ocenić cechy osobowe kandydata, jego praktyczną wiedzę i doświadczenie w zakresie jakim docelowo będzie się zajmował. Z uwagi na specyfikę pracy w spółce, preferowanymi kandydatami zawsze będą osoby, które bądź ukończyły studia prawnicze, bądź znajdują się na ostatnim roku studiów. Odpowiadając na ofertę pracy, powinieneś wypełnić nasz formularz w całości, w szczególności zaś wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez spółkę. Aplikacje rozpatrywane będą według daty ich wpływu, aplikacje niekompletne rozpatrywane będą jedynie w razie potrzeby i wyłącznie po rozpatrzeniu aplikacji kompletnych, zaś aplikacje nie zawierające zgody na przetwarzanie danych osobowych zostaną usunięte bez zapoznawania się z ich treścią.


Aktualnie spółka prowadzi rekrutację na następujące stanowiska: aktualnie brak ofert pracy.


Jeśli jesteś zainteresowany pracą na jednym z powyższych stanowisk, aplikuj poprzez wypełnienie formularza online.


Jeśli w tej zakładce nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy – nie przejmuj się, brak oficjalnego rozpoczęcia procesu rekrutacji nie znaczy, że nie doceniamy Twojego zainteresowania spółką i nie jesteśmy zainteresowani Twoją osobą. Zawsze masz możliwość pozostawienia swojej kandydatury w naszej bazie, poprzez przesłanie CV na adres: kancelaria@masz-prawo.com. Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez spółkę.